Kontakty

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
739 61 Třinec

IČO: 25848208
DIČ: CZ25848208

t:   +420 558 988 658
e:   alveus@alveus.cz

Obchodní manažer:

(Moravskoslezský,
Zlínský kraj)

Eva Turková

t:   +420 602 593 548
e:   turkova@alveus.cz

Obchodní zástupci:(Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj)

Wladyslaw Bocek
t:   +420 606 637 333
e:   bocek@alveus.cz

     
     

(Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký kraj)
Miloš Mlčoch
t:   +420 774 470 632
e:   mlcoch@alveus.cz

(Jihomoravský kraj, Vysočina)

Milan Coufal
t:   +420 568 850 305
m:   +420 777 893 722
e:   alveusbrno@volny.cz

Petr Škoda - ANPE

autorizovaný prodejce ALVEUS, Praha
Gutova 22/71
100 00 Praha 10

t:   +420 274 822 395
e:   info@anpe-alveus.cz

OBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

 

Tyto stránky jsou pouze informativní, nelze zde objednávat.
V případě objednávky se obraťte na naše obchodní zástupce.
Děkujeme za pochopení.

 

Smluvní podmínky


Doporučujeme si přečíst smluvní podmínky pozorně, než začnete využívat služeb našeho online obchodu. Využívání služeb online obchodu automaticky souhlasíte se smluvními podmínkami. Pokud nesouhlasíte, žádáme Vás, nepoužívejte služeb online obchodu. Společnost ALVEUS CZ spol. s r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit všeobecné smluvní podmínky na svých internetových stránkách. Zákazníci souhlasí a přijímají změny podmínek pokaždé při použití internetových stránek, kdy podle doporučení jsou obeznámeni se všeobecnými smluvními podmínkami před uskutečněním nákupu.

Nákup a reklamace


Internetový obchod www.alveus.cz,

 

Tyto stránky jsou pouze informativní, nelze zde objednávat.
V případě objednávky se obraťte na naše obchodní zástupce.
Děkujeme za pochopení.

 

dále pouze „e-shop“, je online obchod vlastněný společností ALVEUS CZ spol. s r.o., dále jen „prodejce“.
Pokud potřebujete informaci ohledně objednávky či doručení, můžete nás kontaktovat na
telefonním čísle: 558 988 658 nebo zaslat
email na alveus@alveus.cz

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodní smlouvou. Obchodní smlouva může být uzavřena pouze s kupujícím mající trvalé bydliště v České republice. Obchodní smlouva, tj. objednávka je evidována prodávajícím a kupující může kdykoliv v průběhu pěti let po písemné žádosti získat tuto jím vytvořenou objednávku. Informace o kupujících, které prodávající nabyl prostřednictvím webových stránek pečlivě chráněny. Ujišťujeme vás, že získané informace budou použity pouze k vykonání nákupu a ke zlepšení našich webových stránek. Více o ochraně osobních informací se můžete dočíst v části „právní oznámení“. Prodávající je oprávněn kontaktovat kupujícího prostřednictvím telefonního čísla nebo e-mailové adresy před dodáním zboží, a to kvůli prověření poskytnutých kontaktních informací. Pokud prodávající není schopen kontaktovat kupujícího prostřednictvím poskytnutých kontaktních údajů, může prodávající považovat objednávku za neplatnou a nepokračovat k dodávce.

Poškozené zboží


Po obdržení zboží je kupující povinen pečlivě přezkoumat balení a jeho obsah. Pokud je zboží poškozeno, musí kupující neprodleně toto oznámit kurýrovi. Kupující je žádán, aby společně s kurýrem vypracoval oficiální zápis a věnoval zvláštní pozornost pečlivému vyplnění v sekci, která se týká stavu zásilky a výrobku. Kupující může vrátit poškozené zboží, to bude následně odesláno na adresu odesílatele společně s oficiálním záznamem na náklady následující strany (ALVCEUS CZ spol. s r.o.). Co nejdříve po obdržení poškozeného zboží bude kupujícímu odeslán nový výrobek.

Jestliže kupující objeví poškození po více jak 30 dnes po doručení zboží, je povinen informovat o poškození na email alveus@alveus.cz nebo telefon. Z důvodu reklamace zboží po 30 dnech od doručení by měl být uchován obal výrobku. Dle stavu obalu se určí, kde a jak poškození bylo způsobeno. Velmi doporučujeme pořídit fotku poškozeného výrobku a toto foto zaslat na emailovou adresu prodávajícího. Jakékoliv následné reklamace ohledně poškození výrobku budou posouzeny přepravcem pouze ve výjimečných případech.

Dodání zboží


Objednané zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce. Zboží je doručováno obvykle od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. Dodávka obvykle proběhne do dvou dnů, individuálně je zákazník následně informován o termínu dodání emailem. (Poznámka: doba dodání kuchyňských dřezů z materiálu algranit může trvat déle). Doručení zajišťujeme pouze po území České republiky. E-shop nenese zodpovědnost za zdržení zásilky. Budete okamžitě informováni, pokud zboží nebude na skladě. Nabídneme vám buď jiné alternativní zboží, nebo vás informujeme o nejbližším možném termínu dostupnosti vámi objednaného produktu.

Platební podmínky:

 

Dobírka


Můžete zaplatit hotově, když je vám doručeno objednané zboží. Celková kupní cena a cena dopravy jsou uvedeny v objednávce. Cena stanovená ke dni, kdy byla udělána objednávka, je aktuální cenou produktu.

Náklady na přepravu činí 200,- Kč včetně DPH a jsou stanoveny na každou jednotlivou objednávku a nikoliv na jeden kus zboží. Pokud objednávka přesáhne cenu 3000,- Kč bez DPH, je doprava zdarma.

Nabídka a cena je platná do vyprodání skladu, nebo dokud neobdržíme vaše písemné storno. Ceny jsou včetně DPH, jejíž výše je 21%. Obrázky jsou pouze informativní a nemusí vždy odpovídat aktuálnímu skutečnosti. Vyhrazujeme si právo na možné změny nebo chyby v katalogu, na internetových stránkách nebo jiných letácích bez předchozího oznámení.

V případě, že jste se zakoupeným zbožím nespokojeni z jakéhokoliv důvodu, zboží může být vráceno do 15 dní od doručení. Zboží musí být vráceno do 15 dní od zaslání zprávy ohledně odstoupení od smlouvy. Takovéto zboží musí zcela nepoškozeno a v originálním balení. Náklady spojené s vrácením zboží jsou zcela hrazeny zákazníkem a zásilka musí být vrácena na následující adresu:

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
Třinec
Tel:     558 988 658
Fax:   558 988 657
Email: alveus@alveus.cz

Na vaše přání můžeme zboží vyměnit.
Všichni uživatelé mohou zveřejnit obsah na vlastní riziko.
Doufáme, že budete s nákupem spokojeni.


ID CARD


Jméno, název firmy:   ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Adresa:   Frýdecká 80
Město:   Třinec
Směrovací číslo:   739 61
Stát:   Czech republic
Telefon:   558 988 658
Fax:   558 988 657
Email:   alveus@alveus.cz
WWW stránky   http://www.alveus.cz
DIČ::   CZ25848208
IČ:   25848208
Číslo účtu:   19-3659290257/0100  CZK
19-3659130237/0100  EUR
Vznik společnosti:   09.12.1999
Základní kapitál:   333.000,- kč
Která bankovní účet:    Komerční banka, a.s.
     
     
     
     
     
     
Webové stránky alveus.cz používají tyto soubory Cookies
Nesouhlasím