Kontakty

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
739 61 Třinec

IČO: 25848208
DIČ: CZ25848208

t:   +420 558 988 658
e:   alveus@alveus.cz

Obchodní manažer:

(Moravskoslezský,
Zlínský kraj)

Eva Turková

t:   +420 602 593 548
e:   turkova@alveus.cz

Obchodní zástupci:(Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj)

Wladyslaw Bocek
t:   +420 606 637 333
e:   bocek@alveus.cz

     
     

(Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký kraj)
Miloš Mlčoch
t:   +420 774 470 632
e:   mlcoch@alveus.cz

(Jihomoravský kraj, Vysočina)

Milan Coufal
t:   +420 568 850 305
m:   +420 777 893 722
e:   alveusbrno@volny.cz

Petr Škoda - ANPE

autorizovaný prodejce ALVEUS, Praha
Gutova 22/71
100 00 Praha 10

t:   +420 274 822 395
e:   info@anpe-alveus.cz

Prohlášení o ochraně soukromí

Respektujeme vaše soukromí a se všemi uživatelskými daty je nakládános co největší důvěrností a největší péčí. Při přístupu na tyto stránky, identifikačních a související data (včetně IP adresy, datum, čas, přístup stran) jsou uložena na našem serveru. Tato data jsou používána výhradně pro interní a statistické účely a jsou anonymní. Pomáhají nám přizpůsobit informace na našem webu konkrétním potřeby našich zákazníků. Data se nikdy poskytnuty žádné třetí straně.

S údaji, které nám sdělíte prostřednictvím registrace, je zacházeno důvěrně a nikdy nejsou poskytnuty žádné třetí straně. Osobní údaje (například jméno nebo e-mailové adresy), které jsme obdrželi, když jsme vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, jsou používána výhradně pro korespondenci s cílem poskytnout vám požadované informace. Nebudeme prodávat nebo pronajímat informace žádné třetí straně. Vezměte prosím na vědomí, že není možné zaručit, že údaje přenášené přes internet, nebudou číst nebo měnit neoprávněné osoby. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se těchto informací, neváhejte nás kontaktovat.


Právní poznámka

Ikdyž se snažíme zajistit, aby veškeré informace na těchto stránkách byly správné a aktuální, nelze zaručit, že tomu tak vždy je. Nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoli informace, které mohou být zastaralé, mohou obsahovat chyby nebo opomenutí. Informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Prosím, kontaktujte nás pro sdělení aktuálních informací. Nemůžeme akceptovat žádnou odpovědnost za nesprávnou funkci a / nebo dostupnost těchto stránek, spolehlivost osoba na webu uvedených. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se těchto záležitostí, neváhejte nás kontaktovat.


O autorských právech

© ALVEUS CZ spol. s.r.o. všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny materiály na těchto stránkách chráněny autorským právem a nesmí být použity s výjimkou případů stanovených v jiných ustanoveních zákona. Informace uvedené na této webové stránce nelze stáhnout ani kopírovat bez písemného souhlasu příslušného vlastníka autorských práv. Všechny značky a ochranné známky jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se těchto záležitostí, neváhejte nás kontaktovat.

Webové stránky alveus.cz používají tyto soubory Cookies
Nesouhlasím