Kontakty

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
739 61 Třinec

IČO: 25848208
DIČ: CZ25848208

t:   +420 558 988 658
e:   alveus@alveus.cz

Obchodní manažer:

(Moravskoslezský,
Zlínský kraj)

Eva Turková

t:   +420 602 593 548
e:   turkova@alveus.cz

Obchodní zástupci:(Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj)

Wladyslaw Bocek
t:   +420 606 637 333
e:   bocek@alveus.cz

     
     

(Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký kraj)
Miloš Mlčoch
t:   +420 774 470 632
e:   mlcoch@alveus.cz

(Jihomoravský kraj, Vysočina)

Milan Coufal
t:   +420 568 850 305
m:   +420 777 893 722
e:   alveusbrno@volny.cz

Petr Škoda - ANPE

autorizovaný prodejce ALVEUS, Praha
Gutova 22/71
100 00 Praha 10

t:   +420 274 822 395
e:   info@anpe-alveus.cz

Vestavěné dřezy

Podrobné hledání
Název výrobku: Material:
Rodina: Barva/povrchová úprava
Orientace: Typ instalace:
Cena od: do: Šířka skříňky: Počet vaniček:


Alveus CRYSTALIX

Kuchyňské dřezy z rodiny Crystalix uvolní vaši kreativitu. Jsou vytvořeny pro nejnáročnější uživatele, kteří vyžadují nejen nekompromisní kvalitu, ale i pronikavý design. Dřezy Crystalix jsou dostupné ve třech různých modelech a dvou barvách skla- bílé a černé. Jsou vyrobené z kvalitního nerezu nadprůměrné tloušťky a 10mm tloušťky tvrzeného skla. Jejich základní vlastností je malý rádius (10 mm) v kombinaci s 200 mm hloubkou vaničky, což poskytuje poměrně velkou kapacitu vaničky. Tvrzené sklo zlepšuje mechanické vlastnosti díky zvýšení jeho pevnosti. Proto tedy dřezy Crystalix jsou velmi kompaktní a pevné i přes jejich moderní vzhled. Velmi nízký rádius v kombinací s nadprůměrnou hloubkou vytváří větší prostor pro pohodlnější užívání dřezu.


Alveus MONARCH COLLECTION

Každá kuchyně si zaslouží nádherný dřez. Řady dřezů značky Alveus byly rozšířeny o skupinu kuchyňských dřezů řady Monarch, která je dostupná ve třech rozdílných nerezových provedeních. Ve vaší kuchyni se mohou nyní zářivě vyjímat zlaté, měděné a antracitové varianty. Kovový lesk dřezu dodá vaší kuchyni nádech mystiky a díky speciální technologii akumulace je každý dřez unikátní. Atraktivitu a funkčnost dřezu umocňují doplňky jako dřevěná krájecí deska či nerezová miska. Dřezy z kolekce Monarch lze kombinovat se směšovacími bateriemi ze standartní produktové nabídky.


Alveus VISION

Dřezy Vision jsou vlastně malé kuchyně přetékající novými nápady. Jejich design vyhovuje požadavkům moderních kuchařů, kteří očekávají maximální funkčnost a pomoc. Velká vanička a odkapávací plocha umožňují jednoduché mytí a schnutí nádobí. Zvláštním rysem je dodatečná plocha s netypickým přepadem, kde můžete skladovat žínku nebo vylévat tekutý odpad. Celý dřez je navržen tak, aby nadbytečná voda směřovala do odtoku a jeho užitečnost je zvýšena nastavitelnou funkcí odtékajícího proudu. Dřezy Vision jsou vyrobeny z tvrdé nerezové oceli nadstandartní tloušťky, čímž je dosaženo pevnosti a dlouhé životnosti. Okraje mají tvar umožňující jednoduché čištění, čímž je dosaženo vysoké úrovně hygieny. Celkový vzhled a funkčnost dřezu doplňují dodávané doplňky (dřevěná deska, nerezová miska a pop-up sifon), která jsou součástí setu.


Alveus PRAKTIK

Kuchyňské dřezy PRAKTIK vnášejí se svými liniemi estetiku a funkčnost do kuchyně. Větší hloubka a velikost vaničky usnadňuje mytí.

Rodina Praktik zahrnuje šest modelů s různým množstvím vaniček, s a bez odkapávací plochy, různých rozměrů a tvarů. Model s odkapávací plochou mohou být instalovány oboustranně.
Dostupné příslušenství umožňuje atypické využití pracovní plochy.


Alveus PIXEL

Jedinečnost dřezů Pixel spočívá ve velikosti vaničky, originálně navržené odkapávací ploše a odpovídající krájecí desce, která je vhodná ke všem modelům této řady. Krájecí deska může být použita nad odkapávací deskou nebo může být přesunuta nad velkou vaničku.

Velká vanička má hloubku 190 mm a odkapávací prostor slouží nejen jako odkapávač pro skleničky ale i malé a velké kuchyňské náčiní. Modely Pixel jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli a jsou dostupné v hladké struktuře a struktuře mikrodekor. Dřezy řady Pixel budou jistě elegantním doplňkem vaší kuchyně.


Alveus CUBO

Pro kuchyňské dřezy cubo je charakteristický moderní minimalistický design. Dřezy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kompozitu Algranit. Jsou dostupné v osmi různých modelech a řadě barev. Vysokou funkčnost zaručují hluboké vaničky ( velká vanička má hloubku 230 mm, malá 151 mm) v kombinaci se stylovým malým rádiusem. Dřezy cubo se pyšní prostými liniemi a hladkým povrchem, což umožňuje jednoduchou údržbu a zaručuje vysokou úroveň hygieny.

Doplňky perfektně odpovídají tvaru dřezu budou jistě v kuchyni nápomocny. Bukové krájecí prkýnko je navrženo s citem a je maximálně funkční. Kromě tohoto prkýnka lze k dřezu použít dvě nerezové odkapávací misky. Můžete si vybrat mezi hlubší a plytčí miskou a používat je na odkapávání umytých šálků, skleniček, zeleniny nebo ovoce.


Alveus FUTUR

Dřezy z řady Futur jsou typické svým zaobleným designem, který dodá vaší kuchyni osobitý charakter. K výběru máte z osmi modelů vyráběných z nerezové oceli nebo různých barev kompozitu. Vanička má u všech modelů nadprůměrnou hloubku 195 mm.

Všechny dřezy jsou dodávány se standardními pop-up sifony, u některých je součástí setu nerezová miska. Nerezové varianty jsou dostupné v hladké struktuře, struktuře dekor a mikrodekor. Tyto dřezy jsou tradičním i moderním doplňkem vaší kuchyně.


Alveus FUTUR Algranit

Dřezy z řady Futur Algranit jsou typické svým zaobleným designem, který dodá vaší kuchyni osobitý charakter. K výběru máte ze čtyř modelů a několika barev kompozitu. Hloubka vaničky je u všech modelů nadprůměrná – 200 mm. U všech dřezů je pop-up sifon součástí setu, u některých je součástí setu i nerezová miska. Alveus Algranit je dostupný v osmi barvách, čímž lze v kuchyni dosáhnout tradičního nebo stylového vzhledu.


Alveus LINE

Nejnovější řada dřezů Line se svým moderním designem a čistými liniemi inovativně a funkčně překračuje limity »mokrého« kuchyňského prostoru. Díky různým doplňkům dřezy Line usnadňují vaší práci v kuchyni. Funkční řešení umývání a přípravy jídla, typické pro dřezy vyšší kategorie a určené pro nejnáročnější uživatele, je nyní dostupné za přiměřenou cenu. Například sety Comfort i Standard zahrnují širokou řadu doplňků jako nerezové odkapávací misky a tácy, skleněnou krájecí desku či pop-up sifon s automatickou funkcí. Všechny nerezové misky a tácy na míru padnou jak do velké, tak i malé vaničky. Velká krájecí deska se může hladce posunovat po povrchu dřezu i nad velkou vaničkou. Kombinace různých doplňků je snadné a zcela přizpůsobeno vaším potřebám.

V rodině LINE si můžete si vybrat mezi devíti různými modely dřezů. Některé jsou označeny znaménkem +, což označuje větší hloubku malé vaničky, jiné jsou označeny jako FS, což označuje typ instalace – plně vestavný respektive plošně vestavný a tudíž hlubší vaničky.

Dřezy LINE jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli a jsou dostupné jak v hladké struktuře, tak ve struktuře dekor a mikrodekor.


Alveus LUX Algranit

Kuchyňský dřez LUX se vyrábí z vysoce kvalitního kompozitu Algranit v osmi různých barvách. Jeho velkou výhodou je hloubka vaničky v kombinaci s nízkým rádiusem, čímž je dosaženo zvýšené kapacity dřezu.

Tento dřez vyniká svojí funkčně navrženou odkapávací plochou, která umožňuje rychlý odtok vody a ukládání malého i velkého kuchyňského náčiní. Hladký povrch je zárukou jednoduché údržby a vysokého stupně hygieny. Jako doplněk k dřezu Lux nabízíme dřevěnou krájecí desku, která je perfektně přizpůsobena tvarům dřezu.


Alveus ELEGANT

Řada dřezů Elegant se hodí téměř do každé kuchyně hlavně proto, že klasický design dřezů Elegant si zachovává nadčasový půvab.
Různé velikosti vaniček a konfigurace s odkapávací deskou nebo bez ní – to jsou variace této řady dřezů. Velká vanička má nadprůměrnou hloubku 190 mm, zatímco hloubka malé vaničky je 140 mm.
Můžete vybírat ze šesti modelů a to buď v hladké povrchové úpravě, struktuře dekor a mikrodekor. Dostupná je i široká nabídka doplňků.


Alveus DOTTO

Abychom obohatili nabídku dřezů nízké cenové kategorie, spojili jsme jednoduchý design s moderním, vyspělým a jednoduchým dřezem.
Unikátní vlastností dřezu Dotto 20 je umístění malé vaničky na opačné straně dřezu než je obvyklé.
Dřezy Dotto jsou vyráběny z nerezové oceli hladké struktury.


Alveus FORM

Rodina Form je charakteristická svým krásným a přirozeným tvarem, čistými liniemi. Kulatý tvar vaničky a odkapávací lochy jsou funkční a jednoduché pro údržbu. Dřezy Form jsou dostupné v pěti různých modelech a dvou povrchových nerezových úpravách – hladké a dekor. K dřezům Form jsou dostupné různé doplňky.


Alveus BASIC

Řada dřezů Basic reprezentuje základ značky Alveus a zároveň její cenově nejnižší řadu kuchyňských dřezů. Můžete vybírat mezi dřezy s jednou nebo dvěma vaničkami a dvěma povrchovými úpravami – hladká a dekor. Samozřejmostí jsou různé doplňky.


Webové stránky alveus.cz používají tyto soubory Cookies
Nesouhlasím