Kontakty

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
739 61 Třinec

IČO: 25848208
DIČ: CZ25848208

t:   +420 558 988 658
e:   alveus@alveus.cz

Obchodní manažer:

(Moravskoslezský,
Zlínský kraj)

Eva Turková

t:   +420 602 593 548
e:   turkova@alveus.cz

Obchodní zástupci:(Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj)

Wladyslaw Bocek
t:   +420 606 637 333
e:   bocek@alveus.cz

     
     

(Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký kraj)
Miloš Mlčoch
t:   +420 774 470 632
e:   mlcoch@alveus.cz

(Jihomoravský kraj, Vysočina)

Milan Coufal
t:   +420 568 850 305
m:   +420 777 893 722
e:   alveusbrno@volny.cz

Petr Škoda - ANPE

autorizovaný prodejce ALVEUS, Praha
Gutova 22/71
100 00 Praha 10

t:   +420 274 822 395
e:   info@anpe-alveus.cz

Plně vestavěné dřezy

Podrobné hledání
Název výrobku: Material:
Rodina: Barva/povrchová úprava
Orientace: Typ instalace:
Cena od: do: Šířka skříňky: Počet vaniček:


Stylux

Alveus STYLUX

Kuchyň se stala ústředním bodem moderních interiérů, je srdcem rodinného života a místem, kde se řeší nejdůležitější rodinné vztahy.

ALVEUS bude hřát vaše srdce prostřednictvím STYLUXu, nové rodiny kuchyňských dřezů, která patří k vrcholům současných designových řešení. Můžete vybírat ze sedmi nádherných modelů dřezů různých rozměrů, které jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli CrNi 18/10 o tloušťce 1 mm. Samozřejmostí je široká řada novátorských a stylových doplňků.

Se svými vynikajícími detaily a dokonalou povrchovou úpravou dřezy Stylux zaujmou i ty nejnáročnější uživatele.

Jedinečnost dřezu a nezaměnitelný charakter je zvýrazněn čtvercovým POP-UP ovládáním.
Rádius pouze 10 mm s hloubkou vaničky 200 mm vytváří další prostor pro větší komfort užívání dřezu a umožňuje jednoduchou údržbu, čímž je dosaženo vysokého stupně hygieny.


quadrix_monarch

Alveus MONARCH COLLECTION

Každá kuchyně si zaslouží nádherný dřez.

Řady dřezů značky Alveus byly rozšířeny o skupinu kuchyňských dřezů řady Monarch, která je dostupná ve třech rozdílných nerezových provedeních. Ve vaší kuchyni se mohou nyní zářivě vyjímat zlaté, měděné a antracitové varianty. Kovový lesk dřezu dodá vaší kuchyni nádech mystiky a díky speciální technologii akumulace je každý dřez unikátní. Atraktivitu a funkčnost dřezu umocňují doplňky jako dřevěná krájecí deska či nerezová miska.

Dřezy z kolekce Monarch lze kombinovat se směšovacími bateriemi ze standartní produktové nabídky.


Alveus QUADRIX

Dřezy řady Quadrix umožňují prožít tvůrčí svobodu ve vaší kuchyni. Jejich čisté tvary s dotekem posledních trendů byly navrženy pro nejnáročnější uživatele.

Řada zahrnuje pět modelů vaniček různých rozměrů, které mohou být kombinovány, jak se vám zlíbí. Dřezy jsou vyrobeny z té nejkvalitnější nerezové oceli nadprůměrné tloušťky. Základní charakteristikou těchto dřezů je nízký rádius (10 mm); v kombinaci s dvě stě milimetrovou hloubkou je dosaženo zvýšené kapacity dřezu.

Díky spodní montáže pracovní plocha přesahuje okraje vaničky, čímž je dosaženo větší pracovní plochy. Dřezy Quadrix jsou také dostupné pro plně i plošně vestavěný typ montáže. Některé typické kombinace vaniček jsou uvedeny na konci prezentace, aby vám usnadnily rozhodování.


Alveus VISION

Dřezy Vision jsou vlastně malé kuchyně přetékající novými nápady.

Jejich design vyhovuje požadavkům moderních kuchařů, kteří očekávají maximální funkčnost a pomoc. Velká vanička a odkapávací plocha umožňují jednoduché mytí a schnutí nádobí. Zvláštním rysem je dodatečná plocha s netypickým přepadem, kde můžete skladovat žínku nebo vylévat tekutý odpad. Celý dřez je navržen tak, aby nadbytečná voda směřovala do odtoku a jeho užitečnost je zvýšena nastavitelnou funkcí odtékajícího proudu. Dřezy Vision jsou vyrobeny z tvrdé nerezové oceli nadstandartní tloušťky, čímž je dosaženo pevnosti a dlouhé životnosti.

Okraje mají tvar umožňující jednoduché čištění, čímž je dosaženo vysoké úrovně hygieny. Celkový vzhled a funkčnost dřezu doplňují dodávané doplňky (dřevěná deska, nerezová miska a pop-up sifon), která jsou součástí setu.Alveus LINE

Nejnovější řada dřezů Line se svým moderním designem a čistými liniemi inovativně a funkčně překračuje limity »mokrého« kuchyňského prostoru.

Díky různým doplňkům dřezy Line usnadňují vaší práci v kuchyni. Funkční řešení umývání a přípravy jídla, typické pro dřezy vyšší kategorie a určené pro nejnáročnější uživatele, je nyní dostupné za přiměřenou cenu.

Například sety Comfort i Standard zahrnují širokou řadu doplňků jako nerezové odkapávací misky a tácy, skleněnou krájecí desku či pop-up sifon s automatickou funkcí. Všechny nerezové misky a tácy na míru padnou jak do velké, tak i malé vaničky. Velká krájecí deska se může hladce posunovat po povrchu dřezu i nad velkou vaničkou. Kombinace různých doplňků je snadné a zcela přizpůsobeno vaším potřebám.

V rodině LINE si můžete si vybrat mezi devíti různými modely dřezů. Některé jsou označeny znaménkem +, což označuje větší hloubku malé vaničky, jiné jsou označeny jako FS, což označuje typ instalace – plně vestavný respektive plošně vestavný a tudíž hlubší vaničky.

Dřezy LINE jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli a jsou dostupné jak v hladké struktuře, tak ve struktuře dekor a mikrodekor.
 
Webové stránky alveus.cz používají tyto soubory Cookies
Nesouhlasím