Kontakty

ALVEUS CZ spol. s.r.o.
Frýdecká 80
739 61 Třinec

IČO: 25848208
DIČ: CZ25848208

t:   +420 558 988 658
e:   alveus@alveus.cz

Obchodní manažer:

(Moravskoslezský,
Zlínský kraj)

Eva Turková

t:   +420 602 593 548
e:   turkova@alveus.cz

Obchodní zástupci:(Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj)

Wladyslaw Bocek
t:   +420 606 637 333
e:   bocek@alveus.cz

     
     

(Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký kraj)
Miloš Mlčoch
t:   +420 774 470 632
e:   mlcoch@alveus.cz

(Jihomoravský kraj, Vysočina)

Milan Coufal
t:   +420 568 850 305
m:   +420 777 893 722
e:   alveusbrno@volny.cz

Petr Škoda - ANPE

autorizovaný prodejce ALVEUS, Praha
Gutova 22/71
100 00 Praha 10

t:   +420 274 822 395
e:   info@anpe-alveus.cz

Dřezy se spodní montáží

Podrobné hledání
Název výrobku: Material:
Rodina: Barva/povrchová úprava
Orientace: Typ instalace:
Cena od: do: Šířka skříňky: Počet vaniček:


Alveus MONARCH COLLECTION

Každá kuchyně si zaslouží nádherný dřez.

Řady dřezů značky Alveus byly rozšířeny o skupinu kuchyňských dřezů řady Monarch, která je dostupná ve třech rozdílných nerezových provedeních. Ve vaší kuchyni se mohou nyní zářivě vyjímat zlaté, měděné a antracitové varianty. Kovový lesk dřezu dodá vaší kuchyni nádech mystiky a díky speciální technologii akumulace je každý dřez unikátní. Atraktivitu a funkčnost dřezu umocňují doplňky jako dřevěná krájecí deska či nerezová miska.

Dřezy z kolekce Monarch lze kombinovat se směšovacími bateriemi ze standartní produktové nabídky.


Alveus QUADRIX

Dřezy řady Quadrix umožňují prožít tvůrčí svobodu ve vaší kuchyni. Jejich čisté tvary s dotekem posledních trendů byly navrženy pro nejnáročnější uživatele.

Řada zahrnuje pět modelů vaniček různých rozměrů, které mohou být kombinovány, jak se vám zlíbí. Dřezy jsou vyrobeny z té nejkvalitnější nerezové oceli nadprůměrné tloušťky. Základní charakteristikou těchto dřezů je nízký rádius (10 mm); v kombinaci s dvě stě milimetrovou hloubkou je dosaženo zvýšené kapacity dřezu.

Díky spodní montáže pracovní plocha přesahuje okraje vaničky, čímž je dosaženo větší pracovní plochy. Dřezy Quadrix jsou také dostupné pro plně i plošně vestavěný typ montáže. Některé typické kombinace vaniček jsou uvedeny na konci prezentace, aby vám usnadnily rozhodování.


Alveus DUO

Řada DUO nabízí pět kombinací se spodní montáží, čímž se krásně hodí k pracovním deskám z přírodního kamene, kompozitu nebo voděodolného dřeva.

Tyto dřezy jsou instalovány ze spodu pracovní plochy tak, že okraje dřezu jsou skryty pod pracovní deskou. Dřezy jsou vybaveny pop-up sifonem. Je možno si doobjednat navíc velké množství doplňků, jako dřevěnou krájecí desku, nerezovou misku či nerezový košík.
Abychom usnadnili vaše rozhodování, několik typických kombinací vaniček pro různé velikosti kuchyňských skříněk je možno shlédnout na konci prezentace dřezů řady Duo.


Alveus VARIANT

S četnými konfiguracemi Variant dřezů vaše přání a potřeby musí být splněny podle vašich představ tak, jak se vám bude líbit. Můžete si vybrat mezi deseti modely různých tvarů a rozměrů, které jsou určené pro spodní montáž do pracovní desky z voděodolného materiálu, např. přírodního kamene, kompozitu nebo impregnovaného dřeva.

Dřezy jsou vyrobené z nerezové oceli s hladkou povrchovou úpravou. Kromě široké škály dřezů můžete také vybrat mezi mnoha doplňky.

Chcete-li, aby vaše rozhodování bylo jednodušší, máme několik typických sestav dřezů vhodných pro různé rozměry skříněk,jsou představeny na konci prezentace.

Webové stránky alveus.cz používají tyto soubory Cookies
Nesouhlasím